Rybnik

Mieszkanie do wynajęcia

2 pokoje poddasze 65,00 m2 43,08 zł/m2

2 800 zł

oferta na wyłączność

Opis nieruchomości

Zamieszkaj w centrum Rybnika i żyj wygodnie - zapraszamy na prezentację!

Oferujemy do wynajęcia kompleksowo wyremontowane, estetycznie urządzone mieszkanie o powierzchni 65 m2, usytuowane na drugim piętrze w pięknie odrestaurowanej willi, w ścisłym centrum miasta.

Do dyspozycji najemcy:
- salon z częścią jadalnianą i wypoczynkową
- nowoczesna, wyposażona kuchnia z oknem
- elegancka sypialnia
- komfortowa łazienka

Nieruchomość zlokalizowana  w zacisznym i urokliwym zakątku miasta z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury.

Wyjątkowa i prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum, zapewnia komfort i wszystkie wygody dnia codziennego oraz bezpośredni dostęp do szkół, urzędów, obiektów kulturalnych (Teatr Ziemi Rybnickiej), obiektów rekreacyjnych, komunikacji miejskiej, obiektów handlowych i usługowych.

Zapraszamy na prezentację - oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Czynsz najmu: 2.800,00 PLN + media wg zużycia (w tym własne ogrzewanie gazowe), kaucja 3.000,00 PLN.
Opłata za miejsce parkingowe: 180,00 PLN / m-c.

 
Kontakt w sprawie oferty: 508 070 593, 32-42-44-788

P.M.NIERUCHOMOŚCI rok założenia 1999 (pośrednik odpowiedzialny zawodowo - nr licencji państwowej 2486). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, posiadanym uprawnieniom zawodowym oraz rzetelnej i stale doskonalonej wiedzy z zakresu rynku nieruchomości, zapewniamy Państwu, profesjonalną i bezpieczną obsługę transakcji, gwarantowaną posiadanym ubezpieczeniem z tytułu wykonywania czynności pośrednictwa.